Тубуси для футболок, упаковка

200x80
Тубус для футболки SKULL MICKEY
90 грн
200x80
Тубус для футболки - OPIUM MIKI MMXV
90 грн
200x80
Тубус під нанесення вашої символіки
90 грн
200x80
Тубус для футболки Coat of arms of Ukraine
90 грн
200x80
Тубус для футболки Happy Birthday
90 грн
200x80
Тубус для футболки SKULL
90 грн
200x80
Тубус для футболки Minion
90 грн
200x80
Тубус для футболки My Ukraine
90 грн
200x80
Тубус для футболки Rock Hand
90 грн

Круті та стильні упаковки та тубуси для футболок

Замовляйте упаковку для вашої футболки від ТМ"Opium". Наші круті та стильні тубуси для футболок - це ідеальний спосіб подарувати або зберегти вашу улюблену футболку. Ми пропонуємо яскраві подарункові коробки для футболок, які чудово підійдуть для подарунка. Замовляйте упаковку разом з вашою футболкою та зробіть свій подарунок незабутнім!

Упаковка


 

  • ідеальний спосіб показати свою любов і повагу до близьких людей. Незалежно від того, чи це день народження, Новий рік, День Святого Валентина чи просто момент, коли ви хочете зробити приємне своїм близьким, яскрава та стильна упаковка для подарунків - це те, що підійде для будь-якої нагоди.

Так, наприклад, на День народження ви можете здивувати своїх друзів або рідних, запакувавши їх улюблені футболки в круті та стильні тубуси для футболок. На Новий рік ви можете обрати яскраві подарункові коробки, що підкреслять святкову атмосферу.

Для випадку, коли ви шукаєте подарунок для коханої чи коханого, ви можете замовити футболку з оригінальним дизайном та запакувати її в стильний тубус або коробку. Такий подарунок точно сподобається і знайде гідне місце в серці вашого коханого.

Не забувайте, що кожен подарунок може бути особливим і неповторним, якщо ви підійдете до його вибору та упаковки з увагою та любов'ю.

Вгору