Ideology

OPIUM - це синтез стилів, змішування текстур та кольорів. Це використання надзвичайного дизайнерського вигляду. Цей бренд не змінює своїх правил і принципів, викладених на самому початку становлення компанії. Це бренд, який нещодавно вийшов на ринок, але вже встиг зайняти чітку позицію. Головною перевагою бренду є поєднання свободи та розкоші, впізнаваного дизайну та бездоганної якості завдяки революційним технологіям.

Останні колекції OPIUM яскраві та міські, натхненні настроєм вуличної моди. Поєднання свободи та розкоші в інтерпретації дизайнерів перетворилося на популярну молодіжну лінію одягу.

Сфера нашої діяльності

Заснована виключно на виробництві стильного чоловічого, жіночого та дитячого одягу. Наш інтернет-магазин реалізовує виключно одяг високої якості, з якісних матеріалів! 

Додатковою послугою, яку замовник може замовити в нашому магазині є нанесення зображення на одяг під замовлення, одним із способів друку: Флекс, флок, шовкографія, сублімація або пряма друк по текстилю.

 

Малюнки, представлені у нас на сайті, окремо не продаються, і служать виключно прикладами того, як може виглядати продукція з нанесеним зображенням! Малюнки для друку Ви можете відправляти нам на пошту: opium327@gmail.com

Приклади малюнків представлених на нашому сайті є прикладами, і купити оригінал малюнка неможливо! Якщо у Вас є своє бачення того, що ви хочете надрукувати звертайтеся, і ми допоможемо Вам втілити ваші задуми!

Всі наші приклади малюнків були зроблені нашими дизайнерами або взяті з вільних ресурсів, ми не в якому разі не претендуємо ні на чиї авторські права і повною мірою намагаємося максимально, відгородиться від будь-яких зазіхань на будь-які авторські права! У тому випадку якщо один з наших прикладів малюнків порушує ваші авторські і суміжні права просимо Вас відправити нам на пошту opium327@gmail.com наступну інформацію:

1- копії ваших документів, що підтверджують ваше авторське право на малюнок або його частину.
2- посилання на сторінку нашого сайту де, на вашу думку, є порушення ваших авторських прав.
3- копії документів, які підтверджують вашу особу.
4- ваші контактні дані для зв'язку з вами.

Ми розглянемо обов'язково ваше звернення до нас і заходи для вирішення протиріч приймемо.

Вгору