Ідеологія компанії ТМ"OPIUM"

OPIUM

- це синтез стилю, гармонії текстур та кольорів. Це бренд, що не піддається трендам і зберігає свої принципи з самого початку створення. Незважаючи на молодий вік, компанія успішно займає своє місце на ринку. Головними перевагами ТМ"OPIUM" є поєднання свободи та розкоші, унікального дизайну та найвищої якості завдяки новітнім технологіям.

Останні колекції OPIUM вражають своєю яскравістю та сучасним міським стилем, що знаходить своє натхнення у вуличній моді. Свобода та розкіш в інтерпретації наших дизайнерів перетворюються на популярні молодіжні лінії одягу.

- Головний слоган нашої компанії "Opium Fashion Drug" відображає нашу мету: створити модні та стильні речі, які будуть як наркотик для любителів моди. Ми хочемо, щоб наш одяг став не просто вбранням, а стилем життя, який пробуджує емоції та стимулює виразність особистості.

Яскравий та стильний одяг може мати значення не тільки для нашого зовнішнього вигляду, але й для нашого самопочуття та емоцій. Коли ми вдягаємося в щось, що відповідає нашому стилю та особистості, ми можемо почуватися більш впевнено та вільно. Одяг може бути нашим "наркотиком моди", який додає нам енергії та позитивних емоцій. Наша Торгова марка "Opium" пропонує своїм клієнтам яскравий та стильний одяг, що дає можливість відчути себе впевнено та вільно у будь-якій ситуації.

Сфера нашої діяльності

Заснована виключно на виробництві стильного чоловічого, жіночого та дитячого одягу. Наш інтернет-магазин реалізовує виключно одяг високої якості, з якісних матеріалів! 

Додатковою послугою, яку замовник може замовити в нашому магазині є нанесення зображення на одяг під замовлення, одним із способів друку: Флекс, флок, шовкографія, сублімація або пряма друк по текстилю.

 

Малюнки, представлені у нас на сайті, окремо не продаються, і служать виключно прикладами того, як може виглядати продукція з нанесеним зображенням! Малюнки для друку Ви можете відправляти нам на пошту: opium327@gmail.com

Приклади малюнків представлених на нашому сайті є прикладами, і купити оригінал малюнка неможливо! Якщо у Вас є своє бачення того, що ви хочете надрукувати звертайтеся, і ми допоможемо Вам втілити ваші задуми!

Всі наші приклади малюнків були зроблені нашими дизайнерами або взяті з вільних ресурсів, ми не в якому разі не претендуємо ні на чиї авторські права і повною мірою намагаємося максимально, відгородиться від будь-яких зазіхань на будь-які авторські права! У тому випадку якщо один з наших прикладів малюнків порушує ваші авторські і суміжні права просимо Вас відправити нам на пошту opium327@gmail.com наступну інформацію:

1- копії ваших документів, що підтверджують ваше авторське право на малюнок або його частину.
2- посилання на сторінку нашого сайту де, на вашу думку, є порушення ваших авторських прав.
3- копії документів, які підтверджують вашу особу.
4- ваші контактні дані для зв'язку з вами.

Ми розглянемо обов'язково ваше звернення до нас і заходи для вирішення протиріч приймемо.

Ідеологія компанії OPIUM

Ідеологія компанії OPIUM- це синтез свободи, розкоші та індивідуальності, який відображається в нашому стильному та авангардному одязі. Ми прагнемо допомогти кожній людині виразити свою унікальність та створити власний неповторний образ, який відповідає її особистості та настрою.

Наша місія - надихати наших клієнтів на краще та допомогти їм знайти свій власний шлях в світі моди. Ми віримо, що яскравий та стильний одяг допомагає людям почуватись впевнено та виражати свої емоції та настрої.

Наша команда дизайнерів та фахівців з одягу працює з максимальним захопленням та професійністю, щоб створити унікальні та інноваційні колекції, які відображають дух нашої ідеології. Ми поєднуємо найсучасніші технології та матеріали зі своїм баченням майбутньої моди, щоб створити одяг, який виходить за межі звичайного та вражає своєю оригінальністю.

Тож, якщо ви шукаєте яскравий та стильний одяг, щоб виразити свою унікальність та відчути себе впевнено, приєднуйтеся до нашої ідеології та обирайте OPIUM - бренд, який допоможе вам створити свій неповторний образ.

Вгору