Друк на одязі та текстилі

Фільтр
Впорядкувати за

 

Про друк на одязі та текстилі.

 1. Друк на одязі та текстилі - це ефективний спосіб зробити рекламу свого бренду, продукту чи послуги.
 2. Застосування різних методів друку, таких як шовкографія, термотрансфер, цифровий друк та інші, дозволяє отримати якісні та довговічні зображення на різних видів текстилю.

 3. Друк на одязі та текстилі може бути застосований для створення одягу зі спеціальними властивостями, наприклад, антибактеріального, вогнетривкого або водовідштовхувального.

 4. Друк на одязі та текстилі також може використовуватися для створення унікальних та індивідуальних предметів одягу, таких як футболки, світшоти, кепки, сумки та інші.

 5. Друк на одязі та текстилі є доступним та ефективним способом зробити власні дизайни, бренди та інші ідеї видимими та впізнаваними в широкому колі споживачів.

Чому замовляти друк на одязі та текстилі краще саме у нас?

У Printing Center ви можете замовити друк на одязі та текстилі з будь-яким малюнком або написом. Ми використовуємо сучасні технології друку, що забезпечують високу якість та довговічність друку. Ми пропонуємо широкий вибір різних видів одягу, таких як футболки, худі, світшоти та інші, які можна придбати відразу з друком. Наші ціни доступні, а замовлення виконуються швидко та вчасно. Ми надаємо можливість друку на одязі як для приватних клієнтів, так і для бізнесу, для створення корпоративного одягу.

Щоб замовити друк на одязі та текстилі:

Щоб замовити друк на одязі та текстилі, спочатку необхідно визначитись зі своїми потребами. Вирішити, який вид одягу чи текстилю Вам потрібен для друку, скільки одиниць Ви плануєте замовити, який дизайн Ви хочете нанести на виріб та у яких кольорах.

Після того, як Ви визначились зі своїми потребами, можна зв'язатись з компанією, та замовити послугу. Для цього необхідно надіслати макет - графічний файл з обраним дизайном. Перед тим, як надсилати макет, важливо ознайомитись з вимогами до макету компанії, що займається друком.

Зазвичай, вимоги до макету можуть бути наступними:

 • розмір макету повинен відповідати розміру виробу, на якому буде нанесено зображення;
 • зображення повинно бути високої якості та відповідати розміру макету;
 • формат файлу макету повинен бути підтримуваний програмним забезпеченням для друку;
 • зображення повинно мати високу якість кольору та роздільну здатність;
 • макет повинен бути готовий до друку без потреби внесення змін або корекцій.

Після підготовки макету можна здійснити замовлення друку на текстилі. Компанія, надасть детальну консультацію щодо обраного виду друку, термінів виконання замовлення та вартості послуги.

 

Основні вимоги до файлу для друку на текстилі наступні:

Для успішного друку на текстильних виробах, необхідно дотримуватись певних вимог до файлу з макетом. Основні вимоги до файлу для друку на текстилі наступні:

 1. Розширення файлу повинно бути в форматі JPG, TIFF або PNG з роздільною здатністю не менше 300 dpi.
 2. Макет повинен мати розміри, які відповідають розмірам виробу, на якому буде нанесений друк. Розміри можна дізнатись у виробника або визначити самостійно, використовуючи розмірну сітку.
 3. Кольоровий профіль файлу повинен бути RGB або CMYK, залежно від технології друку, яка буде використана.
 4. Макет повинен бути без фону або з прозорим фоном, який не буде друкуватись.
 5. Шрифти в макеті повинні бути вкладеними або перетвореними на криві.

Дотримання цих вимог допоможе забезпечити якісний друк на текстильних виробах. Найкраще, перевірте з виробником, які ще вимоги до файлів він має.

Замовити друк на футболках вигідно та зручно.

Виберіть тип товару для друку

Виберіть розмір і тип товару, виробник і кількість

Вибір товару з принтом або завантажте свій лого

У вас є можливість вибрати товар з принтом з наших колекцій або відправити свій лого для друку

Оформити замовлення в 2 кліка

На сторінці оформлення замовлення вкажіть свій номер телефону

Підтвердження по телефону

Найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер по телефону, для підтвердження замовлення

Вибір типу одягу

Друк на одязі та текстилі в в нашому "Printing Center"

Друк на одязі та текстилі

Коли одяг чи текстильні вироби прикрашені персоналізованим зображенням або логотипом, вони геть по іншому транслюють ваш настрій та смаки. Підкресліть індивідуальність та замовте друк на тканині у Printing center «Opium». Ми виконаємо перенесення картинки, фото, логотипу, напису, символіки, принту й іншого візуалу на одяг та речі з різних тканин. Послуга актуальна як для роздрібних клієнтів, котрим ми пропонуємо друк від 1 виробу, так і для оптових замовників, котрим пропонується необмежений тираж під конкретні потреби. У нас завжди якісний друк на одязі, оскільки ми використовуємо професійне обладнання й екологічні чорнила, а також дотримуємося технологічних вимог. 

Друк на одязі та тектилі

Друк на одязі під замовлення

У нашому "Printing Center" можна замовити друк на одязі в різних варіантах:

 • Обрати виріб із каталогу та «приміряти» на нього ваше зображення на сайті. 
 • Купити вже готову річ із надрукованим малюнком, символом, написом.
 • Скористатися роздруківкою на ваших речах. Це може бути майже все, що завгодно: футболки, майки, худі, світшоти, жакети, кофти, штани, плаття, сорочки, сумки, головні убори, домашній текстиль й ін. 

З онлайн каталогу ви легко оберете потрібний тип, фасон, колір і розмір. Якщо ж вам потрібна розробка макета зображення із вже готової картинки чи ескізу, наш дизайнер допоможе в цьому питанні. Ми працюємо з натуральними та синтетичними тканинами різного складу, товщини та вихідного кольору.

Printing center «Opium» задовольняє будь-які потреби:

 • Корпоративний друк на одязі, текстилі. Допомагає об’єднати співробітників в одну команду, створити фірмовий стиль чи зробити хороший подарунок партнерам. 
 • Роздруківка до певного заходу. Це можуть бути прапори, текстильні банери, форма спортсменів на марафоні тощо. 
 • Сімейний одяг в одному стилі, так званий Family look. Речі різного типу й розміру будуть красиво поєднані в єдину концепцію. Це ідеальний варіант для родинної фотосесії. 

Технології у нашому центрі

Друк на одязі під замовлення в типографії «Opium» виконується за такими методиками:

 • Прямий цифровий друк  DTG. На тканину фарба переноситься одразу з принтера, тому глибоко проникає у структуру волокон і закріплюється в них. Матеріал залишається м’яким, пропускає вологу і повітря. Технологія дарує яскраві кольори, які не змінюються і через 30-40 циклів прання. DTG підходить для друку «растру».  
 • DTF. Осучаснений варіант термопереносу, в якому більше кроків та стійкіший результат. Можна реалізувати метод з будь-якою тканиною. Плівку, на яку нанесено зображення, вкривають термотрансферним клеєм, запікають, а потім фіксують на тканині у термопресі. Аплікація стійка до дії УФ-випромінювання, води, пральних засобів. Можна надрукувати картинку в будь-яких кольорах та відтінках. 
 • Термоперенос. Тут деталь з плівки вирізають і одразу переходять до етапу з термопресом. За 15 секунд заготовку фіксується на матеріалі так, що навіть постійне прання її не зрушать й не пошкодять. Проте є обмеження: на один малюнок не більше 5 кольорів. Технологія підходить для друку логотипів, символів, принтів на одязі, адже потребує використання лише векторних макетів. 
 • Сублімація. Фарба з принтера одразу потрапляє на тканину, де під високою температурою перетворюється на газ. Останній забарвлює волокна тканини, тому кольори виглядають дуже яскраво й добре тримаються.(тільки на синтетичній тканині)
 • Шовкотрафаретний друк. На матеріал фарбу переносять шарами, доводячи зображення до повнокольорового. Цей метод більше актуальний для великих за кількістю тиражів. 

Замовляйте у Printing center «Opium» друк на одязі й текстилі: крім високої якості українського продукту гарантуємо й приємні ціни. 

 

Вгору