Шовкотрафаретний друк

Фільтр
Впорядкувати за

Шовкотрафаретний друк або як її ще називають шовкографія.

Одна з перших технологій по друку на тканинах, в основі цієї технології лежить нанесення шарів фарби на поверхню, що задруковується через спеціальний трафарет, зафіксований на синтетичній або шовкової сітці.

Дизайнери і фахівці вважають, що шовкографію можна назвати вишуканим способом друку.

Що ми пропонуємо нашим клієнтам:

  • Розробка фірмового стилю і брендування одягу для вашої компанії
  • Друк логотипів, слоганів вашої компанії на футболках, світшоти та іншому одязі для вас і ваших співробітників
  • Великі можливості з нанесення вашої символіки з різними ефектами (глянець, мат, об'ємні елементи)

Наші можливості дозволяють надрукувати методом шовкографії від 50 до десятків тисяч одиниць продукції в найкоротші терміни на високоякісному обладнанні з урахуванням і використанням всіх сучасних технологій друку.

У чому ж все таки полягають переваги цього древнього способу друку шовкографії?

 

  1. Завдяки тому що фарбу можна укладати різної товщини, різної структури під час друку, є можливість домагатися різноманітних ефектів. Особливо це затребувано при створенні дизайнерської, фірмової символіки та одягу.
  2. Друк шовкографією завжди буде стійким до багатьох факторів таким як вигоряння, стирання і багатьом іншим зовнішнім впливам. Одяг з таким нанесенням зображення буде зберігати свій первісний вигляд протягом багатьох років.
  3. Використовуючи шовкографію для нанесення зображень відкривається безліч можливостей для друку на таких поверхнях як будь-яка тканина, папір, пластик, метал, пластик, скло.

Як і багато інших методів друку шовкографія також має свої маленькі мінуси. Що ж це за мінуси?

 

  • Витратна частина на виробництво друкованих форм дещо підвищує ціну на маленькі тиражі, але при тиражі від 50 штук немає нічого вигідніше шовкографії.
  • Більше термін виробництва.

Остаточне рішення який вид друку вам використовувати потрібно приймати після зіставлення всіх за і проти і виявлення очікуваного вами результату.

Наші фахівці з радістю вас проконсультують і підберуть саме той вид друку який вам сподобається.

ЦIНИ НА ШОВКОГРАФIЮ ВIД 50 ШТУК

 1 колір2 кольори3 кольори4 кольори
А3+45 грн42 грн40 грн35 грн
А340 грн38 грн36 грн31 грн
А438 грн36 грн34 грн28 грн
А535 грн33грн30 грн26 грн
А6 32грн30 грн28 грн24 грн

 

* Ціни на сайті наведені орієнтовно, для більш точного прорахунку звертайтеся до наших менеджерів. Точні ціни залежать від кількості тиражу, використовуваних ефектів при друку, від самого макета .......

Замовити друк на футболках вигідно та зручно.

Виберіть тип товару для друку

Виберіть розмір і тип товару, виробник і кількість

Вибір товару з принтом або завантажте свій лого

У вас є можливість вибрати товар з принтом з наших колекцій або відправити свій лого для друку

Оформити замовлення в 2 кліка

На сторінці оформлення замовлення вкажіть свій номер телефону

Підтвердження по телефону

Найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер по телефону, для підтвердження замовлення

Вибір типу одягу
Футболки
від 61 грн
View
Світшоти
від 61 грн
View
Baseball caps
від 61 грн
View

Шовкотрафаретний друк

Шовкотрафаретний друк

Трафаретний друк має на увазі перенесення зображення на плоский, об'ємний і навіть рельєфний носій за допомогою спеціальної друкованої форми. Через неї фарба надходить на поверхню, що запечатується, і залишається в місцях, відповідних друкуючим елементам.

Шовкографією називається варіація трафаретного друку. У ній застосовують друковані форми з тонкими нейлоновими, поліамідними, поліефірними або металевими сітками з дрібними осередками. Назва взята від англомовної назви технології Silk Screen Printing. Воно перекладається, як друк шовковим ситом, яке використовувалося спочатку. Метод придуманий дуже давно, але сучасний формат та поширеність технологія набула в середині 20-го століття. По суті вона є вдосконаленим варіантом трафаретного друку. Шовкотрафаретний друк на футболках, світшотах , сумках, кепках та іншому одязі набув широкого застосування, оскільки за його допомогою можна недорого та якісно надрукувати будь-які написи, монохромні та кольорові зображення. Компанія «Opium» Printing centr виконуєдрук на одязі шовкотрафаретом для приватних замовників та корпоративних клієнтів.

Суть технології шовкографії

Спочатку створюється трафарет, через який на спеціальному пристрої подаються фоточутливі склади, що фарбують. Вони просочують тканину та заповнюють її «пори», а під час полімеризації під УФ-лампою застигають. Надлишки барвника вимиваються при ополіскуванні виробу.

Трафаретні сітки зазвичай мають товщину 24-90 мкм, а частота розташування ниток у них становить 4-200 ниток/див.

Особливості шовкотрафаретного друку:

     Немає обмежень за розміром зображення, що наноситься - його визначають розмір носія і рами.

     Товщина фарби становить 10-100 мкм, завдяки матерії залишається м'якою та тактильно приємною.

     Художні можливості вищі порівняно з іншими видами друку на тканинах.

     Тільки при шовкотрафаретному друкі на сумках , футболках, худі та іншому одязі можливе використання перламутрових та флуоресцентних фарб.

Етапи шовкографії на світшотах , футболках та інших речах

Перенесення зображення на тканину методом шовкотрафарету складається з таких етапів:

     Підготовка тканин. Реч розміщується на горизонтальному планшеті друкарського верстата, попередньо обробленому фіксуючим складом. Таке проклеювання не дає одягу зміщуватися в процесі нанесення фарби. Майстер стежить, щоб у виробі був плям і складок.

     Нанесення зображення. На поверхню, куди переноситиметься зображення, встановлюється рама з трафаретом. Майстер використовує ракель для продавлювання фарби через осередки в трафареті та рівномірного розподілу по потрібних ділянках. Якщо потрібно зробити насичені кольори, наносять кілька шарів фарби. При цьому кожен просушується флеш-сушінням перед нанесенням наступного.

     Просування зображення. Температура сушіння залежить від рекомендацій виробників барвників. Друк на кофтах , худі, сумках, футболках та іншому одязі передбачає облік особливостей тканини, особливо в плані температурних впливів.

Коли все готово, річ знімають зі верстата, обполіскують, просушують та розгладжують. Замовити шовкотрафаретний друк можна у будь-якій кількості – від однієї одиниці до цілого тиражу.

У центрі «Opium» Printing centr доступний шовкотрафаретний друк на футболках у Києві з доставкою. Ми допоможемо у брендуванні вашої компанії, послуги або продукту за допомогою якісного друку на одязі та текстильних аксесуарах.

Вгору